З 1 серпня програма «Доступні ліки» поповнилася новими препаратами і це хороша новина для багатьох, у тому числі для конотопців. В аптеках нашого міста люди зможуть придбати необхідні медикаменти.
Тепер до переліку безоплатних або частково компенсованих додали ліки для лікування гіпертонії, анемії та гормонозалежного раку молочної залози.
Серед нових – індапамід і торасемід, які допомагають при тиску та набряках. Також метилдопа – особливо корисний вагітним жінкам із гіпертонією.
У програму включили і препарати проти анемії у вагітних і жінок після пологів. А для тих, хто бореться з раком молочної залози, додали екземестан, летрозол і тамоксифен – препарати для гормональної терапії.
Усе це можна отримати безкоштовно або з частковою доплатою – за електронним рецептом від вашого терапевта, педіатра чи сімейного лікаря (з яким має бути підписана декларація).
Просто звертаєтесь до лікаря, отримуєте е-рецепт і йдете в аптеку, яка бере участь у програмі «Доступні ліки». Держава покриває повну або частину вартості, а ви отримаєте необхідне лікування без зайвих витрат.
