Трагічна аварія сталась на Сумщині. У суботу, 3 серпня, близько 10 ранку між Лебедином і селом Будилка сталась смертельна ДТП. За кермом був 29-річний водій BMW.
Молодий чоловік, за попередніми висновками поліції, не впорався з керуванням, тому машину занесло в кювет, а далі вона врізалась у дерево.
На жаль, удар був настільки сильний, що і водій, і 16-річна дівчина, яка сиділа з ним у салоні, загинули на місці. Медики, які прибули на виклик, лише констатували смерть.
Поліція вже відкрила кримінальне провадження – розглядають статтю про порушення правил дорожнього руху у стані сп’яніння. Чи був водій на підпитку – наразі з’ясовують.
Слідство триває, але це вже нічого не змінить для тих, кого більше немає серед нас. Будьте обережні на дорогах і не сідайте за кермо, якщо не впевнені у собі.
