Уряд зробив важливу заяву щодо навчання у Конотопі

Коли за вікном тріщить мороз, а щоки пече вже за п’ять хвилин на вулиці, найкраще рішення — залишитися вдома. Турбота про дітей та власне здоров’я зараз набагато важливіша за будь-які розклади чи наради в холодних кабінетах.

Як повідомила Перша віцепрем’єрка Юлія Свириденко, через суттєве похолодання уряд рекомендує школам, дитсадкам та вишам Конотопа продовжити канікули або перейти на онлайн-навчання щонайменше до 19 січня 2026 року.

Усі оперативні новини Конотопа сьогодні ви знайдете у відповідному розділі нашого сайту. Окрім освіти, зміни можуть торкнутися і підприємств, яким радять відправити працівників на віддалену роботу.

Підписуйтесь на Новини Конотопщини у Telegram та Facebook.

Вам сподобається