На Конотопщині поліцейські викрили цілий домашній «город» із коноплею. До правоохоронців надійшла оперативна інформація від очевидців.
Вони повідомили, що один із місцевих мешканців, 33-річний чоловік, вирощує в себе на подвір’ї рослини, схожі на наркотичні.
Поліція не барилася – отримали ухвалу суду і пішли з обшуком і не дарма. На подвір’ї виявили 51 кущ доглянутої коноплі.
Зараз читають
Також у господарських будівлях знайшли сушену «зелену масу», яка, за всіма ознаками, теж має стосунок до наркотиків.
Усе вилучили та передали на експертизу. А самого городника чекає вже не збір урожаю, а кримінальна відповідальність – за статтею 310 ККУ. Слідство триває.



