Сумщина у скорботі: 1 серпня – День жалоби за загиблими в Києві

У п’ятницю, 1 серпня, в Сумській громаді офіційно оголошено Днем жалоби – на знак солідарності та скорботи за загиблими під час жорстокої нічної атаки на Київ.

Нагадаємо, в ніч із 30 на 31 липня росія вчергове атакувала столицю. Наслідки – страшні. Станом на вечір 31 липня офіційно підтверджено 16 загиблих, серед них – двоє дітей: 6 і 17 років.

Постраждали 159 людей. Рятувальні роботи ще тривають, і, на жаль, кількість жертв може зрости. Сумська міська територіальна громада закликає вшанувати памʼять загиблих.

Зараз читають

У місті приспустять державні прапори на адміністративних будівлях, підприємствах, закладах і організаціях. Розважальні заходи скасовані. У кафе, магазинах і навіть у маршрутках завтра не буде музики.

Запланована також загальнонаціональна хвилина мовчання, бо зараз час згадати про тих, кого в одну мить забрала війна. Висловлюємо щирі співчуття рідним загиблих.

Фото наслідків масованої атаки на Київ:

Фото наслідків масованої атаки на Київ

Фото наслідків масованої атаки на Київ

Фото наслідків масованої атаки на Київ

Фото наслідків масованої атаки на Київ

Фото наслідків масованої атаки на Київ

Фото наслідків масованої атаки на Київ

Підписуйтесь на Новини Конотопщини у Telegram та Facebook.

Вам сподобається