У п’ятницю, 1 серпня, в Сумській громаді офіційно оголошено Днем жалоби – на знак солідарності та скорботи за загиблими під час жорстокої нічної атаки на Київ.
Нагадаємо, в ніч із 30 на 31 липня росія вчергове атакувала столицю. Наслідки – страшні. Станом на вечір 31 липня офіційно підтверджено 16 загиблих, серед них – двоє дітей: 6 і 17 років.
Постраждали 159 людей. Рятувальні роботи ще тривають, і, на жаль, кількість жертв може зрости. Сумська міська територіальна громада закликає вшанувати памʼять загиблих.
У місті приспустять державні прапори на адміністративних будівлях, підприємствах, закладах і організаціях. Розважальні заходи скасовані. У кафе, магазинах і навіть у маршрутках завтра не буде музики.
Запланована також загальнонаціональна хвилина мовчання, бо зараз час згадати про тих, кого в одну мить забрала війна. Висловлюємо щирі співчуття рідним загиблих.
Фото наслідків масованої атаки на Київ:






