У селах Конотопщини медикам дадуть гроші і житло: деталі програми МОЗ

200 тисяч гривень і дах над головою. Тепер це реальність для молодих лікарів, які тільки вийшли з інтернатури й готові працювати не в столиці чи мегаполісі, а у селі чи навіть на прифронтовій території.

Міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко вже офіційно заявив: держава дає живі гроші (200 000 грн), плюс службове житло тим медикам, які підпишуть контракт мінімум на три роки у лікарнях, де критично бракує кадрів.

Умови прості: знайшов вакансію в сільській лікарні або медзакладі на території бойових дій, подав документи — і до кінця року вже можеш отримати виплату.

Зараз читають

Але! Якщо людина вирішить покинути робоче місце без пояснень, поважних причин і не буде виконувати свої обов’язки — гроші доведеться повернути.

Ця програма працюватиме щонайменше до завершення воєнного стану. Тобто шанс реально є — і для молодих лікарів це може стати квитком у нове життя.

Підписуйтесь на Новини Конотопщини у Telegram та Facebook.

Вам сподобається