У Кролевці стався порив водогону: де не буде води

Сьогодні зранку, 21 квітня, у Кролевці знову проблеми з водою. Через порив на водогоні по вулиці Олімпійській, мешканці кількох вулиць залишилися без водопостачання.

Йдеться про Кучеряву та Загребельну — там з 9-ї ранку воду перекрили і поки що невідомо, коли подадуть знову.

Кажуть, як тільки ремонтні роботи завершать — воду дадуть. А поки що набираємо терпіння, запасаємося відрами й пляшками та чекаємо.

Зараз читають

Про це повідомили у відділі ЖКГ. Сподіваємось, хлопці справляться швидко й усе полагодять найближчим часом.

Підписуйтесь на Новини Конотопщини у Telegram та Facebook.

Вам сподобається