У Конотопській громаді посмертно відзначили 40 Героїв війни

На День міста в Конотопі була особлива і дуже зворушлива мить – сорок загиблих Захисників України, наших земляків, отримали звання «Почесний громадянин Конотопа». Посмертно.

Нагороди вручали їхнім рідним – тим, хто щодня живе з болем втрати, але й з гордістю за своїх героїв. Міський голова Артем Семеніхін подякував батькам і родинам за те, що виховали справжніх патріотів, сильних, безстрашних.

Вони не побоялись віддати найдорожче, власне життя, заради нашої свободи і майбутнього України. Ці слова були щирими, болючими, важливими. Бо саме такими людьми тримається наша країна.

Зараз читають

Список загиблих Героїв довгий. За кожним прізвищем – ціле життя, мрії, родини, дім. Вони були поруч, серед нас, а тепер у нашій пам’яті й серцях. Це дуже важливе вшанування і дуже правильне.

Бо герої не повинні бути просто іменами на пам’ятниках – вони мають залишатися у живій пам’яті свого міста, своєї громади. Вічна пам’ять і слава кожному з них. Низький уклін родинам, щирі співчуття.

Підписуйтесь на Новини Конотопщини у Telegram та Facebook.

Вам сподобається