У Конотопській громаді заборонили пити воду з колодязів – виявили порушення

У двох селах Конотопського району, а саме Хижках та Новомутини, людям тимчасово заборонили пити воду з громадських колодязів. Таку заборону ввели після того, як фахівці провели лабораторні дослідження.

З’ясували, що вода взагалі не відповідає санітарним нормам, а саме за мікробіологічними показниками. Простими словами — її пити небезпечно.

Йдеться про колодязі на вулиці Центральній, 8 у Хижках і на вулиці Центральній, 4 у Новомутини. Там виявили порушення, які можуть призвести до отруєнь чи поширення інфекцій.

Зараз читають

Тож поки що вода звідти під повною забороною. Місцева влада просить не ризикувати здоров’ям і не використовувати цю воду для пиття, приготування їжі чи навіть миття продуктів.

Краще тимчасово перейти на бутильовану або привозну воду до того моменту, поки ситуацію не владнають і вода не стане безпечною. Якщо ви з цих сіл або маєте рідних у Хижках і Новомутини — попередьте їх.

Підписуйтесь на Новини Конотопщини у Telegram та Facebook.

Вам сподобається