У Конотопі відкрили Офіс відновлення та розвитку громади. Це стало можливим завдяки співпраці місцевої влади з Програмою розвитку ООН та фінансовій підтримці Уряду Швеції.
Офіс допоможе нашій громаді зміцнити міжнародне партнерство та шукати фінансування для реалізації різних проектів.
Тут будуть проводитися зустрічі, тренінги та інші заходи. Спеціалісти офісу працюватимуть над пошуком інвестицій і стратегічними планами розвитку.
Зараз читають
Міський голова Артем Семеніхін подякував нашим зарубіжним партнерам за підтримку в сьогоднішніх складних умовах. Офіс має допомогти у відбудові та розвитку Конотопа після війни.
