У Конотопі невідомий водій влетів в електроопору і все знищив

У Конотопі з’явилися свої “нічні шахеди”. Але не ті, що в небі, а ті, що на колесах. Виявляється, якийсь надто швидкий водій вночі влетів у електромережу на кінцевій зупинці трамваїв і все розніс.

Тепер трамваї №1 і №3 не можуть доїхати до Деповської, а їздять тільки до «Порту». Мер Конотопа Артем Семеніхін у своєму телеграм-каналі вибачився перед містянами за такі незручності.

Але водночас посадовець прямо натякнув, що поліція, схоже, взагалі не контролює, що коїться на дорогах. Виходить, що вночі містом спокійно роз’їжджають “льотчики”, а поліція цього не бачить.

Зараз читають

І головне питання: хто ж цей гонщик і чи був він тверезий? Але, як пише мер, відповіді ми, мабуть, вже не отримаємо.

Підписуйтесь на Новини Конотопщини у Telegram та Facebook.

Вам сподобається