На Сумщині учням 5-11 класів видаватимуть безкоштовні обіди

Є чудова новина для школярів Сумщини. Вже з вересня не тільки малеча з початкової школи, а й усі учні 5-11 класів у прифронтових і прикордонних областях, будуть отримувати безкоштовне харчування.

Тобто тепер обіди в школі стануть не просто корисними, а ще й безкоштовними. З 2026 року така можливість з’явиться у всіх п’ятикласників і шестикласників по всій країні.

А згодом і старші класи теж приєднаються. Головне, щоб у шкільних їдальнях все було готово: потрібне нове обладнання, сучасні харчоблоки та, звісно, кухарі, які зможуть готувати смачно і якісно.

Зараз читають

Тож батькам не треба більше думати, брати з собою їжу чи витрачати гроші на обіди. Просто приходиш — і тебе вже чекає смачна та корисна їжа.

Підписуйтесь на Новини Конотопщини у Telegram та Facebook.

Вам сподобається