У Конотопі жителі центральної частини міста висловили своє обурення через рух вантажівок магазину «Аврора»територією житлових дворів.
За словами місцевих мешканців, багатотонні вантажівки доставляють товар тротуарами між п’ятиповерхівками, де ходять діти, люди з інвалідністю та пенсіонери.
Згідно з повідомленням мера Артема Семеніхіна, частина мешканців вважає такі дії магазину небезпечними і неприпустимими.
Він звернувся до власників «Аврори» з проханням відремонтувати двір у якості вибачення за порушення безпеки та порядку.
Автор звернення також наголосив, що у Європі за подібне порушення керівництво змушують відновлювати інфраструктуру, тоді як в Україні подібні ситуації залишаються безкарними.
Окрім цього, місцеві активісти закликали поліцію Конотопа звернути увагу на ситуацію та забезпечити безпеку мешканців.
