27 грудня 2024 року захищаючи Україну від російських окупантів, своє життя віддав Сергій Горошко, житель села Козацьке, що на Конотопщині. Йому було лише 39 років.
Про трагічну звістку повідомила Бочечківська сільська рада. Сергій загинув під час виконання військового обов’язку в районі населеного пункту Верхньокам’янське Бахмутського району, що на Донеччині.
Про дату і місце прощання із Захисником обіцяють повідомити додатково. Сергій став ще одним із тих, хто віддав своє життя за вільну і незалежну Україну.
Зараз читають
Ми завжди пам’ятатимемо кожного. Світла пам’ять Герою.
