У Конотопі 36-річного чоловіка засудили до 12 років ув’язнення за страшний злочин. У листопаді 2020 року він побачив 14-річну дівчину, коли вона йшла сама по вулиці.
Він наздогнав її, силою забрав на кладовище, де кілька разів побив і зґвалтував. Після цього втік, прихопивши з собою її смартфон.
Цей чоловік вже має солідну кримінальну історію: до цього він два рази нападав на перехожих, відбираючи у них телефони.
Зараз читають
І що найстрашніше – він вийшов з в’язниці всього кілька днів до того, як скоїв цей злочин. Раніше він провів 13 років за вбивство молодої дівчини.
Наразі нелюд отримав максимальний вирок за новий тяжкий злочин – 12 років позбавлення волі.
