На Сумщині сталася трагедія: автівка з військовими злетіла в річку Сейм. Міст ще на початку повномасштабного вторгнення підірвали окупанти, дорога там фактично обірвана.
Але за понад п’ять місяців так і не встановили жодного знака, який би попереджав, що проїзду немає. У результаті трапилась трагедія.
Двоє молодих захисників загинули: 22-річний водій і 23-річний пасажир. Двоє хлопців загинули через чиєсь недбальство.
Зараз читають
Серед підозрюваних у цій справі вже колишній начальник відділу «Сумського облавтодору».
Саме він мав встановити ті злощасні знаки, але не зробив цього. Тепер правоохоронці з’ясовують, чому і хто ще винен у цій трагедії.
