Трагедія на Сумщині: через відсутність знаків автівка з військовими злетіла в річку

На Сумщині сталася трагедія: автівка з військовими злетіла в річку Сейм. Міст ще на початку повномасштабного вторгнення підірвали окупанти, дорога там фактично обірвана.

Але за понад п’ять місяців так і не встановили жодного знака, який би попереджав, що проїзду немає. У результаті трапилась трагедія.

Двоє молодих захисників загинули: 22-річний водій і 23-річний пасажир. Двоє хлопців загинули через чиєсь недбальство.

Зараз читають

Серед підозрюваних у цій справі вже колишній начальник відділу «Сумського облавтодору».

Саме він мав встановити ті злощасні знаки, але не зробив цього. Тепер правоохоронці з’ясовують, чому і хто ще винен у цій трагедії.

Підписуйтесь на Новини Конотопщини у Telegram та Facebook.

Вам сподобається