На Сумщині спалах ГРВІ: рівень захворюваності зріс на понад 20%

Цього тижня в Сумах спостерігається серйозне зростання захворюваності на ГРВІ, грип і навіть COVID-19 — на цілих 23%. За останній тиждень захворіло 1 614 людей.

На попередньому тижні було 1 250 випадків. Кількість хворих на грип теж зросла — цього тижня їх вже 30, в порівнянні з 20 випадками тижнем раніше.

Що цікаво, серед захворілих — практично порівну дорослих і дітей. Всього госпіталізували 100 осіб (на позаминулому тижні було 58). На щастя, летальних випадків від грипу чи ГРВІ не зафіксовано.

Зараз читають

В дитячій лікарні Святої Зінаїди перебувають 25 дітей, троє з яких у важкому стані і лікуються в реанімації. До того ж метапневмовірус в громаді не виявлений — це хороший знак, що дозволяє виключити одну з найнебезпечніших інфекцій.

Що стосується COVID-19, то цього тижня на коронавірус захворіло 5 осіб, усі — дорослі. Всі ці хворі госпіталізовані, але летальних випадків знову не було.

“Ситуація в громаді контрольована, але якщо кількість хворих продовжить зростати, наступного тижня можна очікувати перевищення епідеміологічного порогу.

Тому важливо уважно стежити за своїм здоров’ям, уникати скупчення людей і при перших ознаках захворювання звертатися до лікаря”, – зазначають епідеміологи.

Підписуйтесь на Новини Конотопщини у Telegram та Facebook.

Вам сподобається