Суми досі оговтуються після ракетного удару: постраждалих вже 111

Кількість постраждалих від ракетного удару по Сумах зросла до 111 людей, серед них 24 дитини. Один із госпіталізованих у важкому стані. Наші люди втратили не лише вікна, а й спокійне життя.

Комунальники працюють без зупинки – вже закрили 50 вікон, але загалом пошкоджено понад дві тисячі. Вони також прибирають уламки та вивозять сміття з будинків і шкіл.

Архітектори перевіряють, чи не заваляться будинки, а мешканці, хто як може, заклеюють розбиті вікна. Люди звертаються за допомогою – вже подано понад 600 заяв на обстеження осель.

Зараз читають

Благодійники теж не стоять осторонь: фонд «Мирне небо Харкова» прийняв ще 61 заяву на виплати і видав 67 гуманітарних наборів.

Поліція та добровольці з «СОВА» патрулюватимуть район ще тиждень, щоб запобігти мародерству. А міський штаб, який координував допомогу, вже призупинив роботу – тепер за консультаціями можна звертатися в мерію.

Підписуйтесь на Новини Конотопщини у Telegram та Facebook.

Вам сподобається