Росіяни обстріляли десятки сіл на Сумщині: загинула одна людина

Росіяни не припиняють обстрілювати прикордоння Сумської та Чернігівської областей. 14 січня в регіоні було зафіксовано 61 обстріл — це понад 200 вибухів за добу.

За офіційними даними, постраждали не лише будівлі, але й мирні люди. Найстрашніше сталося в селі Угроїди, що в Сумському районі. Внаслідок артилерійського обстрілу там загинула одна людина.

Приватний будинок було просто зруйновано. Люди втратили дах над головою, і це вже не вперше. У Сумському районі “працювали” ворожі дрони, скидали вибухівку, били артилерією.

  • Тур’я, Рясне, Покровка — обстріли за допомогою дронів.
  • Угроїди — 12 вибухів із артилерії, загибель людини.
  • Порозок, Степок — знову дрони, численні руйнування.
Зараз читають

Охтирський район теж постраждав: Копійки, Дмитрівка, Олександрівка — дрони, міномети, касетні авіабомби – все це окупанти скидали на житлові будинки та об’єкти інфраструктури.

Ситуація у Шосткинському районі: Середина-Буда — вибухи тут пошкодили багатоквартирні будинки, комунальні заклади та автомобілі.

Підписуйтесь на Новини Конотопщини у Telegram та Facebook.

Вам сподобається