У Конотопі сьогодні зранку знову було гучно – над містом пролунала серія вибухів. Росіяни атакували Сумщину ударними дронами, і цього разу під удар потрапило саме наше місто. Близько 10:17 Повітряні сили попередили про загрозу й дрони вже були на підльоті.
А через кілька хвилин стало зрозуміло, що загроза не марна: в місті пролунали вибухи. За словами мера Артема Семеніхіна, внаслідок атаки знищено обʼєкт інфраструктури.
Що саме – поки не уточнюють, але, на щастя, попередньо жертв немає. Інформацію про поранених ще уточнюють. Конотоп, на жаль, не вперше потрапляє під приціл.
Згадати хоча б 12 вересня 2024 року – тоді “шахеди” знищили цивільну інфраструктуру, пошкодили будинки, частина міста залишилась без світла і води. Тоді було понад 14 поранених.
А ще раніше, 3 вересня, ракета Х-59 влучила по місту. Тоді постраждали лікарня, житлові будинки й машини. У травні було ще одне масоване бомбардування – знову ракети, знову дрони.
