Вчорашня ніч для Конотопа та навколишніх громад була страшною. Росіяни знову вдарили по Сумщині, цього разу серія атак накрила Конотопську громаду. Гриміло майже без упину і наслідки, на жаль, важкі.
Пошкоджені цивільні об’єкти, зайнялися будівлі, спалахнула масштабна пожежа. І найгірше — рятувальники не могли одразу повністю ліквідувати вогонь, бо була загроза нових ударів.
Уявіть, вони працюють під ризиком повторних атак, а все одно йдуть у вогонь і дим, щоб врятувати хоч щось. Врешті вони локалізували всі осередки, але сліди обстрілів видно всюди.
Через удари постраждала критична інфраструктура. Частина Конотопського району та весь Шосткинський залишилися без світла. Люди сиділи в темряві годинами.
Енергетики вже працюють над відновленням електропостачання. Також в ОВА зазначили, що внаслідок масованих атак троє жителів Сумщини отримали поранення – жінки 52 та 66 років, а також чоловік 55 років.




