21 лютого, оскільки ситуація в Сумській області продовжує бути напруженою, окупанти завдали чергового ракетного удару по Лебединській громаді.
Це сталося ввечері: за даними ОВА, цивільні люди, на щастя, не постраждали. Водночас пошкодження отримали житловий будинок та господарча споруда.
Від вибуху пошкоджено дах і вікна будинку, а також деякі інші частини будівель. Наслідки атаки ще уточнюються.
Зараз читають
Місцеві жителі вже отримали підтримку від рятувальних служб, які оперативно приїхали на місце.
Влада області закликає усіх дотримуватися обережності та наголошує на важливості слідування сигналам повітряної тривоги.
