На Конотопщині директор школи платив рідним за неіснуючу роботу

Хто не хоче гарну роботу для своїх дітей: але один директор у Конотопському районі підійшов до цього питання надто креативно.

Він оформив двох своїх синів у навчальний заклад, який сам і очолював. Один став керівником гуртка (а потім ще й майстром виробничого навчання), інший – викладачем.

От тільки працювали вони дистанційно, просто за кордоном. Хлопці роками отримували зарплату, премії, а за них ще й справно сплачували ЄСВ.

Зараз читають

Загалом із 2017 по 2023 рік зі шкільного бюджету зникла доволі велика сума – 187 тисяч гривень.

Тепер замість виплат рідним директору світить підозра у розтраті бюджетних коштів. Поліція вже займається цією справою.

Підписуйтесь на Новини Конотопщини у Telegram та Facebook.

Вам сподобається