Ніч у Шосткинській громаді видалася справжнім жахом. Росіяни гатили по населених пунктах, як тільки могли – запускали дрони, скидали авіабомби і навіть вдарили ракетами.
Почалося все опівночі й тривало до самого ранку. Люди просто не мали спокою. Наслідки теж виявились не менш страшними.
У громаді пошкоджено чимало цивільної інфраструктури: постраждали чотири багатоповерхівки, магазин, вигоріли чотири приватні будинки.
Зараз читають
А найгірше – є поранені. Троє людей, дві жінки і чоловік (усі 60-х—70-х років народження), дістали осколкові поранення та опіки. Їх довелось госпіталізувати.
