Росіяни активно просуваються до міста Суми (карта DeepState)

Сумщина під тиском: ворог просувається, загроза місту Суми зростає. Росіяни продовжують йти вперед, і, на жаль, їм вдалося просунутись — вже окуповані Андріївка та Водолаги. Там ворог закріпив свої позиції.

За словами фахівців DeepState, найгарячіші точки зараз — це Кіндратівка та Олексіївка. У першій поки невизначено: наші активно вибивають ворога, не дають окопатися. У другій — окупанти зайшли в північну частину й пробують взяти село повністю.

Ситуація загрозлива, його можуть скоро позначити як “червону зону”. Також під вогнем — напрямок Яблунівка – Юнаківка. Росіяни сунуться з боку Біловодів та Локні, а в Юнаківку вже забігали на околиці.

Зараз читають

Але, за словами наших бійців, там усе зрівняли з землею, тому закріпитися ворог поки не зміг. І найнебезпечніше — ворог вийшов на відстань 20–25 км до Сум. Це означає, що вони можуть діставати до міста FPV-дронами з оптоволоконним управлінням.

Вже були такі спроби, і це — реальна загроза для Сум. Наші тримають оборону, як можуть, і намагаються не допустити просування далі. Але ситуація складна. Можливо, найскладніша з початку бойових дій у цьому напрямку.

Росіяни активно просуваються до міста Суми

Підписуйтесь на Новини Конотопщини у Telegram та Facebook.

Вам сподобається