РФ “суне” на Сумщину: вже окуповано 200 кв.км, загроза місту зростає

200 квадратних кілометрів — саме стільки території на Сумщині вже опинилося під контролем росіян. І це — не якісь сухі цифри зі зведень, а страшна реальність, про яку розповів Руслан Микула, співзасновник DeepState.

Зараз у тому напрямку активно сунуть піхотні групи РФ — атакують Хотінь, Юнаківку, вже повністю зайняли село Локня. Ворог намагається обійти Юнаківку із заходу, вклинився на дорогу від Писарівки і пробує просунутись у бік Храпівщини.

На півночі Юнаківки точаться запеклі бої, окупанти йдуть на Миколаївку, з Андріївки наступають на Хотінь. Важка ситуація й на захід від Кондратівки — противник намагається розширити контроль, а наші Сили оборони тримаються й контратакують.

Зараз читають

Щоб уявити масштаб — росіяни 9 місяців накопичували сили для цього наступу. І тепер мають орієнтовно 50 тисяч особового складу. Саме ця «орда», як каже Микула, зараз і тисне на Сумщину, з намаганням створити буферну зону.

Все це дуже нагадує ситуацію, яка була торік на Харківщині, але зараз противник значно сильніший, більш підготовлений і має серйозну перевагу в дронах. Просування, на жаль, глибше, ніж тоді біля Вовчанська. І якщо їм вдасться прорватися до Юнаківки та Хотіні — це дуже ускладнить нашу логістику.

А ще — відкриє можливість обстрілів та атак дронами навіть по околицях Сум. І тоді місто ризикує опинитися під прямим терором: більше ударів по цивільних, більше руйнувань, більше страждань. Ситуація дуже напружена, і тримати Сумський напрямок — зараз критично важливо.

РФ "суне" на Сумщину

РФ "суне" на Сумщину

Підписуйтесь на Новини Конотопщини у Telegram та Facebook.

Вам сподобається