На Сумщині нарешті підбили перші підсумки декларування зброї. Якщо поглянути на статистику, то наші люди довели, що відповідальність – це не просто слово.
Так, за новим законом офіційно задекларували: 85 одиниць вогнепальної зброї, а також більше 10 тисяч набоїв. Також сумчани добровільно здали:
- 36 одиниць зброї
- 2 ручних протитанкових гранатомети
- 86 гранат
- 12 000+ набоїв
- 12 пострілів до РПГ
Поліція закликає всіх, хто ще не встиг, взяти участь у програмі легального декларування зброї. Це не тільки про законність, але й про реальну безпеку для кожного з нас.
Зараз читають
Якщо маєте додаткові питання, звертайтеся в поліцію або зайдіть на офіційний сайт МВС – там усе детально пояснять.
