Сумчани узаконюють зброю: що вже задекларували, а що здали добровільно

На Сумщині нарешті підбили перші підсумки декларування зброї. Якщо поглянути на статистику, то наші люди довели, що відповідальність – це не просто слово.

Так, за новим законом офіційно задекларували: 85 одиниць вогнепальної зброї, а також більше 10 тисяч набоїв. Також сумчани добровільно здали:

  • 36 одиниць зброї
  • 2 ручних протитанкових гранатомети
  • 86 гранат
  • 12 000+ набоїв
  • 12 пострілів до РПГ

Поліція закликає всіх, хто ще не встиг, взяти участь у програмі легального декларування зброї. Це не тільки про законність, але й про реальну безпеку для кожного з нас.

Зараз читають

Якщо маєте додаткові питання, звертайтеся в поліцію або зайдіть на офіційний сайт МВС – там усе детально пояснять.

Підписуйтесь на Новини Конотопщини у Telegram та Facebook.

Вам сподобається