РФ атакувала Конотопщину ракетою Х-59

Рано вранці, 15 жовтня, російські окупанти завдали ракетний удар по Попівській громаді у Конотопському районі.

Обстріл однієї з громад нашого регіону здійснювався за допомогою російської високоточної ракети середньої дальності Х-59. Про це повідомили у прес-службі військової адміністрації, пише Конотоп 24.

На щастя, після ворожої атаки ніхто з населення не постраждав. На місці влучання ракети працюють піротехніки та правоохоронці.

Зараз читають

ОВА вкотре закликає громадян не ігнорувати повітряну тривогу. У разі такого сигналу негайно прямуйте в укриття.

Підписуйтесь на Новини Конотопщини у Telegram та Facebook.

Вам сподобається