ДТП за участі водія легковика та велосипедиста трапилась у Конотопі ввечері 14 жовтня, близько 18:40, на перехресті вулиці Успенсько-Троїцької та проспекту Червоної Калини.
Про це повідомили у прес-службі місцевої поліції, пише Конотоп 24. Слідчі з’ясували, що водій автомобіля “Opel Insignia” через власну неуважність збив велосипедиста.
Чоловік рухався у попутному напрямку на двохколісному транспорті, тоді як в один момент на нього допустили наїзд.
Зараз читають
В результаті 37 річного велосипедиста ушпиталили до лікарні з травмами. А у відношенні 35-річного водія поліція відкрила справу за порушення правил дорожнього руху. Розслідування триває.

