Російські окупанти вкотре атакували Суми ударними дронами, цілячись у житлові райони та інфраструктуру. Внаслідок нічної атаки постраждало 11 осіб, серед них — діти. Для мешканців Конотопа, який знаходиться неподалік, ця новина є черговим нагадуванням про близькість до фронту.
Атака тривала в ніч на 31 жовтня, коли росіяни спрямовували удари по житлових районах. Як повідомив Олег Григоров, очільник Сумської ОВА, по допомогу звернулося 11 постраждалих. Серед них були і діти.
14-річна дівчинку госпіталізували. Лікарі повідомляють, що загрози її життю немає. Медики надали їй необхідну допомогу.
Внаслідок ударів пошкоджені житлові квартири у багатоповерхівках. Також постраждали приватні будинки та автомобілі. Рятувальники цілу ніч працювали на місці подій, щоб врятувати мешканців пошкоджених осель.
Окрім житлового фонду, постраждала й інфраструктура. За інформацією «Укрзалізниці», ворожим ударом було пошкоджено пасажирське депо. Була знищена частина господарських приміщень і кілька вагонів.
Для людей, чиї домівки були пошкоджені, ще вночі організували тимчасовий прихисток у “Пункті Незламності”. З ними працюють психологи.
Раніше ми розповідали, як будуть вимикати світло в Конотопі та на Сумщині загалом 31 жовтня.
