На Сумщині деякі житлові та інфраструктурні будівлі досі залишаються без опалення. Мова йде про Зноб-Новгородську громаду. Тут подати тепло планують з 1 листопада.
За словами Тараса Савченка, першого заступника начальника області, більшість громад вже розпочали опалювальний сезон.
На даний момент в регіоні підключено 98% лікарень, 51% шкіл, 62% дитячих садків і 57% житлових будинків.
Зараз читають
Більшість мешканців приватних секторів розпочали свій опалювальний сезон раніше, адже вони використовують дрова, а не централізовану систему обігріву.
В облдержадміністрації зазначають, що попри постійні обстріли та знеструмлення котельні Сумщини готові до безперебійної подачі тепла.
