Морози міцнішають, і зима явно не поспішає відступати. На Сумщині найближчими днями очікується справжній холод: вночі температура може впасти до -21°.
За словами синоптиків, вдень буде теж не надто тепло. 20 лютого буде хмарно, трохи сніжитиме, а на дорогах слизько. Вночі від -9° до -14°, удень -3°..-8°.
21 лютого стане ще морозніше – вночі до -16 градусів, вдень максимум -5..-10, зате без опадів. Найхолодніша ніч нас чекає 22 лютого – місцями аж -21°.
Вдень до -10°, можливий туман і ожеледиця. Якщо в цей день сонячно – весна буде холодною, а якщо мете хуртовина, то і березень буде норовистим.
Наші предки вірили, що яка погода на Луку (20 лютого), така ж буде і на Миколая весняного (22 травня). Тож поки рано ховати шапки й пуховики, весна ще подумає, чи приходити.
