Оновили графік відключень на 26 лютого для Конотопу

Попри нічний обстріл ситуація в енергосистемі залишається стабільно. Станом на 20:00 Сумиобленерго внесли зміни в графік відключень.

За даними Сумиобленерго години відключення такі:

Оновили графік відключень на 26 лютого для Конотопу
Оновили графік відключень на 26 лютого для Конотопу / Фото: Сумиобленерго

Водночас варто економно споживати електроенергію, щоб уникнути застосування ГАВ. Інші новини Конотопу сьогодні доступні на нашому сайті.

Підписуйтесь на Новини Конотопщини у Telegram та Facebook.

Вам сподобається