На Сумщині, у Новослобідській громаді, внаслідок російського артилерійського обстрілу трапилася трагедія.
В ніч на 7 жовтня 2024 року, близько 3:00, окупанти здійснили обстріл житлових будинків у Конотопському районі.
Від ворожих снарядів загинули два рідні брати, 35 і 38 років, які перебували у своєму будинку, пише Конотоп 24 з посиланням на місцеві ЗМІ.
В результаті атаки було також серйозно пошкоджено їхнє помешкання. Ця трагедія ще раз дає нам зрозуміти, що війна завдає непоправного болю мирним людям, які опиняються під ворожим вогнем прямо у своїх домівках.
