Мер Конотопа прийняв поважну гостю з Естонії: що обговорювали

Днями в Конотоп завітала особлива гостя — Надзвичайний і Повноважний Посол Естонії в Україні Аннелі Кольк. Це її перший візит на Сумщину, і розпочала вона його саме з нашого міста.

Першочергово посадовиця зустрілася з міським головою Артемом Семеніхіним. Вони говорили про можливі спільні проекти, співпрацю громад і те, як Естонія може допомогти Конотопу розвиватися.

Особливо теплі слова прозвучали на адресу естонського уряду за підтримку нашої Конотопської спеціальної школи. Але це ще не все.

Зараз читають

Разом із представниками міської влади посол вшанувала пам’ять Героїв Небесної Сотні, поклавши квіти до пам’ятного знаку.

Міська рада в своєму зверненні наголосила: цей візит — не просто формальність, а реальний крок до нових шляхів співпраці із зарубіжними партнерами.

Підписуйтесь на Новини Конотопщини у Telegram та Facebook.

Вам сподобається