Майже у всьому Конотопі до вечора не буде води

У Конотопі на деяких вулицях у вівторок, 19 листопада, не буде води. Обмеження пов’язані з проведенням технічно-ремонтних робіт.

Про це попередила прес-служба Конотопського водоканалу. Комунальники зазначили, що води не буде в деяких будинках, орієнтовно, до 16:00.

Без води залишиться все місто, окрім районів “КВРЗ та Житломасив”. Містян просять завчасно робити запаси води для побутових потреб.

Зараз читають

Адже інколи відновлення водопостачання відбувається пізніше, ніж у встановлені години.

Підписуйтесь на Новини Конотопщини у Telegram та Facebook.

Вам сподобається