Конотопщина сьогодні прощалася з Героєм. У селі Сахни Бочечківської громади востаннє зустрічали Олександра Фесенка — мужнього захисника України, який загинув 8 травня на Харківщині, біля населеного пункту Красне Перше.
Йому було лише 42. Старший сержант, боєць 1-го гранатометного відділення, людина, яка без вагань стала на захист рідної землі. У нього були рідні, близькі, друзі. І сьогодні всі вони з болем у серці прощалися з ним, не стримуючи сліз.
Люди виходили з домівок, ставали на коліна, коли везли тіло героя — тому що неможливо інакше. Бо він віддав життя за нас. Прощання пройшло 10 травня. У селі панувала тиша та скорбота.
Ми не забудемо і не пробачимо. Пам’ять про Олександра Фесенка — буде жити вічно. В наших розмовах, в наших молитвах, у кожній вільній хвилині під мирним небом.
