Конотопщина у жалобі: 4 квітня попрощаємось з воїном Віталієм Полосьмаком

Ще один мужній воїн, ще одне героїчне серце перестало битися. У п’ятницю, 4 квітня, Конотопська громада попрощається із сержантом Віталієм Полосьмаком.

Він був начальником комплексу РЕБ з безпілотними літальними апаратами – сучасним воїном, який захищав нашу землю від ворога.

Але 1 квітня 2025 року він отримав смертельні травми і загинув, виконуючи свій обов’язок перед державою.

Зараз читають

Прощання з Героєм відбудеться 4 квітня у місцевому Соборі Різдва Пресвятої Богородиці об 11:00.

Нехай світла пам’ять про нього живе в серцях усіх, хто його знав, любив і поважав. Вічна слава і шана!

Підписуйтесь на Новини Конотопщини у Telegram та Facebook.

Вам сподобається