Ще один мужній воїн, ще одне героїчне серце перестало битися. У п’ятницю, 4 квітня, Конотопська громада попрощається із сержантом Віталієм Полосьмаком.
Він був начальником комплексу РЕБ з безпілотними літальними апаратами – сучасним воїном, який захищав нашу землю від ворога.
Але 1 квітня 2025 року він отримав смертельні травми і загинув, виконуючи свій обов’язок перед державою.
Зараз читають
Прощання з Героєм відбудеться 4 квітня у місцевому Соборі Різдва Пресвятої Богородиці об 11:00.
Нехай світла пам’ять про нього живе в серцях усіх, хто його знав, любив і поважав. Вічна слава і шана!
