Конотопець “подарував” телефонному шахраю майже 20 тис. грн

У Конотопському районі 68-річний пенсіонер став жертвою шахрая, який видавав себе за банківського працівника.

Псевдобанкір переконав чоловіка переказати 19 460 гривень нібито на “резервний рахунок” для безпеки.

Довірливий чоловік виконав всі вказівки незнайомця, в результаті чого збагатив його на майже 20 тисяч гривень.

Поліція закликає громадян бути обережними, оскільки лише за минулу добу від таких шахрайських схем постраждали троє жителів нашого регіону.

Підписуйтесь на Новини Конотопщини у Telegram та Facebook.

Вам сподобається