У Конотопському районі 68-річний пенсіонер став жертвою шахрая, який видавав себе за банківського працівника.
Псевдобанкір переконав чоловіка переказати 19 460 гривень нібито на “резервний рахунок” для безпеки.
Довірливий чоловік виконав всі вказівки незнайомця, в результаті чого збагатив його на майже 20 тисяч гривень.
Поліція закликає громадян бути обережними, оскільки лише за минулу добу від таких шахрайських схем постраждали троє жителів нашого регіону.
