В одному з мікрорайонів міста ворог поцілив у дитячий навчальний заклад, а один із приватних будинків був повністю знищений вибухом.
Як повідомив міський голова Артем Семеніхін, попри значні пошкодження інфраструктури та житла, дивом обійшлося без жертв — усі мешканці залишилися живими. Проте атака серйозно зачепила енергосистему, тому мер попередив, що світла в місті тепер «буде ще менше».
Зараз на місцях прильотів працюють комунальники та волонтери, які допомагають людям забивати розбиті вікна плівкою та OSB-плитами. Тим, хто через обстріл залишився без даху над головою, міська влада вже готує альтернативне житло, щоб люди не залишалися на морозі.
Зараз читають
Усі оперативні новини Конотопа сьогодні ви знайдете у відповідному розділі на нашому сайті.
