На війні загинув житель Конотопа: стало відомо ім’я героя

Трагічна звістка знову сколихнула Конотопський район. На війні, захищаючи Україну, обірвалося життя водія автомобільного відділення взводу матеріального забезпечення — мешканця села Чернеча Слобода, Крупосія Олега Миколайовича.

Як повідомляє Дубов’язівська селищна рада, Герой загинув 21 листопада 2025 року. Смерть оборонця настала під час виконання ним бойового завдання на Донеччині. Сьогодні тіло захисника повертається на рідну землю «на щиті».

Церемонія прощання з Олегом Крупосієм відбудеться вже завтра, 6 грудня. Поховають Воїна у його рідному селі Чернеча Слобода. Громада просить гідно зустріти Захисника, який віддав життя за нашу свободу.

“Низький уклін полеглому Воїну… Найщиріші співчуття рідним та близьким Олега… Вічна пам’ять і вічна слава нашому Захиснику!”, – зазначили в громаді.

Підписуйтесь на Новини Конотопщини у Telegram та Facebook.

Вам сподобається