Конотоп переходить на літній час

Вже цієї неділі, 30 березня, станеться так зване переміщення у часі. О третій годині ночі годинникові стрілки стрибнуть вперед на одну годину, і ми всі «перескочимо» ближче до літа.

Це означає, що вставати доведеться раніше, але й день буде довшим. Якщо у вас розумний телефон або комп’ютер, не хвилюйтеся – вони самі все переведуть.

Але ось механічні пристрої доведеться крутити вручну. До речі, ще минулого року хотіли скасувати це переведення часу і залишити тільки зимовий час.

Зараз читають

Але закон так і не підписали, тож поки що все залишається, як є.

Підписуйтесь на Новини Конотопщини у Telegram та Facebook.

Вам сподобається