В неділю, 8 лютого, ситуація з електропостачанням буде типовою. Більшу частину дня електроенергію вимикатимуть і це якщо не застосують аварійні відключення чи спецграфіки.
За даними Сумиобленерго світла не буде в такі години:

Зараз читають
Протягом дня ситуація може змінюватися. І навряд чи в кращу сторону. Також енергетики просять ощадливо споживати електроенергію, якщо її подають за графіком. Інші новини Конотопу сьогодні читайте у відповідному розділі нашого сайту.
