Евакуаційний потяг з Конотопа продовжить курсувати до кінця листопада

У Конотопі продовжили курсування евакуаційного вагону до кінця листопада. Час відправлення: 13:32.

Тепер два рази на тиждень, в п’ятницю та неділю, із залізничної станції Конотоп відправляється потяг Шостка-Київ з причепним евакуаційним вагоном.

Реєстрація на поїздку відбувається у приміщенні вокзалу Конотопа з 12:00 до 13:00 або за телефоном 068-449-14-92.

Зараз читають

Графік, коли можна буде виїхати:

ДатаДень
01.11.2024П’ятниця
03.11.2024Неділя
08.11.2024П’ятниця
10.11.2024Неділя
15.11.2024П’ятниця
17.11.2024Неділя
22.11.2024П’ятниця
24.11.2024Неділя
29.11.2024П’ятниця

 

Підписуйтесь на Новини Конотопщини у Telegram та Facebook.

Вам сподобається