У Конотопі продовжили курсування евакуаційного вагону до кінця листопада. Час відправлення: 13:32.
Тепер два рази на тиждень, в п’ятницю та неділю, із залізничної станції Конотоп відправляється потяг Шостка-Київ з причепним евакуаційним вагоном.
Реєстрація на поїздку відбувається у приміщенні вокзалу Конотопа з 12:00 до 13:00 або за телефоном 068-449-14-92.
Зараз читають
Графік, коли можна буде виїхати:
| Дата | День |
|---|---|
| 01.11.2024 | П’ятниця |
| 03.11.2024 | Неділя |
| 08.11.2024 | П’ятниця |
| 10.11.2024 | Неділя |
| 15.11.2024 | П’ятниця |
| 17.11.2024 | Неділя |
| 22.11.2024 | П’ятниця |
| 24.11.2024 | Неділя |
| 29.11.2024 | П’ятниця |
