Жителі прикордонних сіл Конотопщини, якщо вам страшно жити під постійними обстрілами – знайте, у вас є можливість виїхати у безпечніше місце. Для цього раз на тиждень з міста Суми курсує евакуаційний потяг до Ужгорода.
Як зазначають в ОВА, процедура є абсолютно безкоштовною, просто потрібно завчасно зареєструватися. Потяг вирушає із Сум о 17:52 і приїжджає в Ужгород наступного дня – о 15:36.
Усього передбачено 12 безкоштовних місць на рейс, тож якщо ви або ваші близькі плануєте евакуюватися – краще не тягнути, бо місця фактично “розлітаються”. Щоб записатися, просто подзвоніть до транзитного центру: 068 937 0000.
Далі вас внесуть у список, і ви знатимете точно, коли і куди приходити. По дорозі потяг зупиняється в Дарниці, на Київ-Пасажирському, у Новограді-Волинському, Шепетівці, Славуті, Здолбунові, Дубно, Бродах, Львові, Самборі.
Тобто можна зійти й не обов’язково аж в Ужгороді, а в іншому потрібному вам населеному пункті. Найближчі рейси на серпень та вересень 2025 року будуть такими:
- 5–6 серпня
- 11–12 серпня
- 19–20 серпня
- 25–26 серпня
- 2–3 вересня
- 8–9 вересня
- 16–17 вересня
- 22–23 вересня
- 30 вересня – 1 жовтня
Якщо ви або ваші родичі досі сумніваються — просто зателефонуйте і дізнайтесь деталі. Це реальна нагода вирватися з небезпеки і влаштувати своє життя у безпечному місці.
