Жителям Конотопа нагадали, коли робити оплату за розподіл газу

Сумська філія «Газмережі» нагадує споживачам: оплату за розподіл газу краще вносити до 20 числа кожного місяця. Чому це важливо? Бо саме до цієї дати формуються всі нарахування для майбутніх платіжок.

Якщо сплатите пізніше — нічого страшного, але у квитанції за наступний місяць з’явиться борг. Не тому, що ви не заплатили, а просто тому, що платіж ще не встиг врахуватися в системі.

Він «підтягнеться» в рахунок уже через місяць. Щоб уникнути плутанини, краще дотримуватися дедлайну. Але, і це головне, платити потрібно у будь-який день.

Зараз читають

Бо кожна гривня йде на важливі справи: роботу аварійки 104, модернізацію мереж, ремонти, підготовку до зими. Усе це — гарантія того, що у вас вдома буде газ, навіть якщо надворі блекаут або негода.

Оплатити зараз можна онлайн через кабінет споживача за цим посиланням, або як вам зручніше — у банку, пошті, терміналі чи через Приват24 або Ощад24/7. «Газмережі» дякують усім, хто вчасно платить.

Підписуйтесь на Новини Конотопщини у Telegram та Facebook.

Вам сподобається