Жах на вокзалі: росіяни вдарили по потягу Шостка–Київ, 30 постраждалих

У Шосткинській громаді росіяни вдарили по залізничному вокзалу. Просто у потяг, який їхав за маршрутом “Шостка–Київ”. Там були звичайні люди — пасажири, які просто хотіли доїхати додому.

Але в одну мить усе перетворилося на жах. Кажуть, удар був прицільний. Потяг зруйнований, вокзал — теж пошкоджений.

На місці одразу почали працювати рятувальники, медики, поліція. Всіх постраждалих витягували просто з-під уламків.

Зараз читають

Зараз відомо, що близько тридцяти людей постраждали, деяких із них уже доставили до лікарні. І найстрашніше — атака триває.

Через удари по критичній інфраструктурі без світла залишилася Шостка і частина району. Енергетики роблять усе можливе, щоб відновити постачання, але поки що ситуація дуже складна.

Жах на вокзалі: росіяни вдарили по потягу Шостка–Київ, 30 постраждалих

Підписуйтесь на Новини Конотопщини у Telegram та Facebook.

Вам сподобається