За тиждень у Конотопському районі виявили 3 нових випадки COVID-19

Минулого тижня у Конотопському районі спостерігали невелике збільшення випадків захворювань на ГРВІ, а також декілька нових випадків COVID-19.

За період з 26 жовтня по 1 листопада зареєстрували 502 випадки респіраторних інфекцій – це на 3% більше, ніж тижнем раніше. Серед хворих – більше дорослих.

Серед дітей віком до 17 років ситуація залишилась майже незмінною: у них виявили 226 випадків, що становить близько 45% від загальної кількості хворих.

Зараз читають

Нові випадки COVID-19 стосувались лише дорослих – виявили 4 випадки, тоді як тижнем раніше було 6. Випадків грипу, на щастя, не зафіксовано.

У Бочечківській громаді зафіксували 3 випадки ГРВІ, у Буринській 26 випадків, Дубов’язівській 7 випадків, у Конотопській – 274 випадки (з них 3 – коронавірус), у Кролевецькій – 142 випадки (1 випадок COVID-19), у Новослобідській 1 випадок, Попівській 25 випадків та Путивльській – 24.

За цей час госпіталізували 10 осіб із тяжкими формами ГРВІ. До того ж у районі триває вакцинація проти грипу: на початок листопада щеплення вже отримали 342 особи.

Підписуйтесь на Новини Конотопщини у Telegram та Facebook.

Вам сподобається