З російського полону додому повернувся конотопець Вадим Криволап

Боєць перебував у руках ворога з літа 2024 року. Він служив у 503-му окремому батальйоні морської піхоти (у складі 38-ї бригади). Його бойовий шлях був пов’язаний із надскладною ділянкою фронту — селом Кринки на Херсонщині. Саме там, на островах, у червні 2024 року зв’язок із ним перервався, і захисник отримав статус зниклого безвісти під час виконання завдання.

Майже два роки боротьби родини та команди активістів за його включення до списків на обмін дали результат. Зараз Герой уже на підконтрольній території. Попереду на нього чекає медичний огляд та реабілітація, після чого він нарешті зможе обійняти близьких у рідному Конотопі.

Усі свіжі новини Конотопа сьогодні читайте у відповідному розділі на нашому сайті.

Підписуйтесь на Новини Конотопщини у Telegram та Facebook.

Вам сподобається