Вранці 6 жовтня російські війська здійснили черговий обстріл міста Суми. Унаслідок атаки постраждав тролейбус, а також були вибиті вікна у житлових та нежитлових будівлях.
Про це повідомив начальник Сумської ОВА Олег Григоров.
Пасажир і водій громадського транспорту отримали допомогу безпосередньо на місці події.
Зараз читають
Внаслідок удару пошкоджено вікна у трьох десятиповерхових будинках, а також у кількох комерційних приміщеннях. На місці інциденту працюють рятувальники, комунальні служби та правоохоронці, які ліквідовують наслідки обстрілу.
